ליאן איטום גגות. אחריות מלאה ל10 שנים.

ליאן איטום גגות יוכלו לספק לכם את הייעוץ והליווי המקצועי ביותר בתחום, במטרה לשמור עליכם מפני אינטרסים זרים.

איטום גגות מקצועי - ליאן איטום גגות

איטום גגות
זיפות גגות
יריעות ביטומניות
סיוד גגות
תיקון גגות
בידוד גגות

מחפשים הצעת מחיר אטרקטיבית?

מדוע לבחור בנו?

איטום גגות חייב להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית על מנת למנוע סיבוכים מיותרים בהמשך. בחירה בחומרי איטום מתאימים ובבעלי מקצוע איכותיים יכולים לעשות את כל ההבדל בין איטום מוצלח לאיטום שידרוש תיקונים רבים בהמשך. יש לציין כי במדינה קטנה כמו שלנו, כמעט כל אדם שתפגשו ישמח לייעץ לכם בעניין. פתאום כל מוכר בחנות וכל יושב ראש ועד שכונתי הפך למומחה באיטום. השוק, כאמור, מוצרים בחומרים רבים שכל אחד מהם מתחרה על התואר ‘חומר האיטום האידיאלי לכל מצב ולכל מקום’.

כל מוכר ישמח להמליץ לכם על החברה שמספקת לו את אחוזי העמלה הגבוהים ביותר, וכל שיפוצניק ימליץ על מי שמתגמל אותו. בקיצור, מדובר בתחום בעייתי שקל ללכת בו לאיבוד, ללא מורה דרך אמין.

ליאן איטום גגות יוכלו לספק לכם את הייעוץ והליווי המקצועי ביותר בתחום, במטרה לשמור עליכם מפני אינטרסים זרים.

ליאן איטום גגות ישמחו לייעץ לכם לגבי סוג החומרים שיתאימו לכם ביותר בצורך איטום הגג, תוך כדי התחשבות בתנאים ובסביבה שלכם. אנשים רבים נוהגים לבקש את חומרי האיטום הזולים ביותר, אך אין הם מבינים שדבר זה יעלה להם ביוקר אחר כך. חומר איטום זול ולא איכותי לא יחזיק מעמד לאורך זמן, ומהר מאוד תגלו שיש צורך להוריד את כל השכבות שלו מהגג על מנת לבצע איטום מחדש.


הורדת האיטום הישן היא עבודה סיזיפית מייגעת, לכן עדיף לחשוב על כך מראש ולדאוג לאיטום איכותי לגג. ישנם מספר חומרי איטום בהם נוהגים להשתמש, בינהם זפת חם, יריעות ביטומניות, חומרי איטום אקריליים ופולימריים, חומרי איטום פולי-אוריטאנים משחתים, חומרי איטום בטומנים משחתים ויריעות פי וי סי.


כיצד להתאים את חומר האיטום לגג לפי חברת ליאן איטום גגות?


חברת ליאן איטום גגות מציעה מספר שלבים פשוטים על מנת לבחור את חומר האיטום שיתאים לכם ביותר. ראשית כל חשוב לזכור כי חומרים מאותה המשפחה יאחזו טוב יותר אחד בשני. כלומר אם ביצעתם את האיטום הקודם באמצעות חומר מסוג מסוים, חשוב להקפיד לבצע את האיטום הנוכחי באמצעות חומר מאותה המשפחה. לדוגמא, אם האיטום הקודם התבצע באמצעות זיפות, תוכלו לבחור באיטום הנוכחי להשתמש בזפת חם, היותם ושניהם שייכים למשפה הביטומנית. כמו כן, חשוב לדעת כי כל חומר איטום יאחז טוב יותר בתשתית הגג שעשויה מבטון, מאשר בחומר איטום המשתייך למשפחה אחרת. אל תאמינו לאף שיפוצניק או איש מקצוע שינסה לספר לכם אחרת, תסמכו על המקצועיות של ליאן איטום גגות ותזכו לאיטום יעיל ואיכותי.

עצה מקבלן איטום מוסמך

אנשים מבלים את מרבית זמנם בבתיהם או במבנים שמשמשים כמקום עבודתם. הם היו רוצים לשהות המקומות בטוחים נעימים ונאים. מתכנני ובוני המבנים משקיעים מחשבה רבה בנושאים שונים, ובין היתר, נותנים את הדעת לנושאי איטום גגות, ובידוד הבית. ישראל היא ארץ חמה ושטופת שמש לאורך חודשים רבים בשנה ותקופת החורף והגשמים משתרעת על מספר חודשים. לכן, נושאים אלו הם חיוניים ובעלי חשיבות רבה לבעלי המבנים ולדייריהם. בעיית נזילות מגגות היא בעיה קשה שיוצרת מפגעים של ממש בתוך המבנים.

בעיות שנגרמות מנזילות

כאשר מתגלית נזילה מהגג היא קורית דווקא בימים גשומים ואז קשה מאוד לתת פתרונות מהירים. התוצאה היא קירות רטובים, טיח וצבע מתפוררים ולאורך זמן גם נגרם עובש ונוצרים ריחות לא נעימים. במצב כזה מסוכן לגור בבית בגלל חשש להיווצרות נזקי בריאות למערכת הנשימה של האדם. לכן, יש צורך לטפל בנושא של איטום גגות כבר בעונות היבשות ולפני הגעת הגשמים הראשונים. יש פתרונות טובים ומגוונים  ואצלנו ב”ליאם איטום גגות”, ניתן למצוא את כולם, ובנוסף, פתרונות בידוד שונים.

השיטות הטובות ביותר לאיטום הגג:

זיפות גגות –  ניתן לבצע איטום גגות בשיטות שונות ואחת הפופולאריות והזולות הינה באמצעות מריחת זפת חמה. יש לנקות היטב את הגג לפני העבודה. את הזפת מורחים על הגג וכך יוצרים שכבה שאוטמת חדירת מים לחלוטין. יש לוודא שבעל המקצוע משתמש בזפת תקנית שהיא מסוג 75/25. הזפת מונעת רטיבות ועובש ומפחיתה קילוף טיח וסיד. על הזפת מורחים סיד למניעת חדירת חום לתוך המבנה. שימוש בזפת חייב להיעשות על גג שקודם לכן, נאטם באמצעות אותם חומרים אחרת הזפת לא תתפוס. זיפות טוב לשנה אחת ומחירו נוח מאוד ושווה לכל כיס.

יריעות ביטומניות – איטום גגות ניתן לעשות גם באמצעות יריעות ביטומניות ושיטה זו נוחה מאוד להתקנה. היריעות הביטומניות רחבות וכל מה שצריך לעשות הוא להניחן על גג נקי. הן עמידות מאוד בפני חום וקור קיצוניים ובפני פגעי מזג אוויר נוספים. הן נותנות איטום טוב למשך כשבע שנים ובכך נחסך איטום חדש בתדירות גבוהה יותר. איטום כזה שמתבצע בצורה יעילה ימנע חדירת מים, וכן, היווצרות עובש ורטיבות. האיטום לא מלווה בריחות קשים ובלכלוך רב כמו בעת איטום באמצעות זפת.

איטום בהתזה – איטום גגות מסוג אחר נעשה באמצעות התזה הוא אוטם כליל מחדירת מים, ובנוסף, מונע היווצרות עובש ורטיבות. ההתזה של החומר נעשה באמצעות מכונה מיוחדת ומתבצעת בשתי שיטות. באחת מתיזים את החומר על הגג ומורחים אותן באמצעות רולר או מברשת ובשנייה המכונה מתיזה שני סוגי חומרים שמתערבבים ביניהם ויצרים את האיטום הנדרש. איטום בהתזה מתאים מאוד לגגות משופעים ולגגות שיש בהם מכשולים דוגמת דודי שמש וכדומה. מומלץ לבצע איטום באמצעות “ליאם איטום גגות” אשר משתמשת בחומרים תקניים ואשר מנהליה אמינים מאוד והינם  בעלי ידע וניסיון רב אותם הם יתרמו לכל לקוח חדש או ותיק.

בהצלחה !

לאחר שהבנתם פחות או יותר מהם דרכי האיטום האיכותיים ביותר בהם אנו מתמחים, מה שנישאר לכם הוא לחייג אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. לפרטים חייגו: 077-7783550

יצירת קשר

מעוניינים להזמין שירותי איטום גגות? רגע אחד לפני שאתם מזמינים את שירותינו חשוב שתדעו מהם הגורמים העיקריים לנזילות ומהם השיטות איטום העמידות ביותר בהם אנו מתמחים.